Партнерство і співпраця

Партнерство і співпраця

Business-style.com.ua – це інтернет-магазин чоловічого одягу, взуття та аксесуарів у високому ціновому сегменті ринку України. У нас представлені такі бренди як : Aldo Brue, Baldinini, Bugatti, Eterna, Van Laack, McNeal, Pal Zileri, Roy Robson, Falke, Gio Ferrari, Lagerfeld, Trapper, Alcott, Eduard Dressler та інші. Кожного місяця сайт показується в пошуку більше 100 000 разів, та отримує приблизно 35 000 – 40 000 відвідувачів.

Ми запрошуємо до співпраці інтернет-магазини, склади товарів та онлайн каталоги, які хочуть збільшити обсяги продажів своїх товарів та послуг без вкладень наявних активів. Ми розробили партнерську програму основними перевагами якої є:

  1. Ефективність. Ви отримуєте ще один, достатньо популярний ресурс для отримання стабільного та безперервного потоку клієнтів (за відсутності значної залежності від сезонності попиту на Ваш продукт).
  2. Відсутність необхідності капіталовкладень. Всі видатки пов’язані з налагодженням роботи Інтернет магазину, SEO оптимізацією, рекламою в пошукових системах та ретаргетинг, підготовку персоналу ми беремо на себе.
  3. Отримання результатів протягом першого місяця роботи. Клієнти нашого інтернет-магазину та налаштовані пошукові інструменти дадуть збільшення постійного потоку клієнтів та прибутку як результат вже через 2-4 тижні.

Що потрібно від Вас?

Бажання співпраці, надійність як партнера та згода на розміщення товарів Вашого інтернет-магазину в нашому, а також фіксована знижка на продукт.

Що даємо ми?

Ми забезпечуємо постійний потік клієнтів у високому ціновому сегменті, орієнтований на покупку товарів для чоловіків, серед яких розміщено Ваш продукт. В залежності від відсотку конверсії, Ви зможете отримувати від нас від 10 до 100 замовлень в місяць на Ваш продукт, та відповідно збільшувати об’єми продажів і розвивати бізнес. Таким чином наші клієнти, купуючи Ваш продукт, автоматично стають Вашими клієнтами.

Яку вигоду Ви отримуєте?

Ваша комерційна зацікавленість полягає у збільшенні кількості продажів Вашого e-commerce бізнесу за рахунок нашого маркетплейсу. Ми представляємо Ваші товари та захищаємо наші спільні інтереси серед постійних та нових клієнтів інтернет магазину Business-style.com.ua. Ви отримуєте надійного партнера який просуває Ваш продукт, та постійний канал збуту на ринку у високому ціновому сегменті.

Додатково варто обговорити технічні особливості запровадження проекту.

Замовити дзвінок
Ім'я:*
Телефон:*
Коментар:*