Переваги

Переваги

1. Безкоштовна доставка.

Всі види доставки для Вас абсолютно безкоштовні, не залежно від адреси, вартості замовлення, та способу доставки:

  1. На відділення «Нова Пошта» по всій Україні.
  2. Кур’єром «Нова Пошта» (адресна доставка по всій Україні).
  3. Кур’єром Business-Style (адресна доставка у м. Львів).
  4. В магазини мережі Business-Style у м. Львів, Івано-Франківськ та Київ.

Також Ви не оплачуєте комісію перевізника за переказ коштів у випадку замовлення доставки накладеним платежем, Ви оплачуєте тільки вартість купленої речі, яка вказана на сайті, всі інші витрати оплачуємо ми.
Більше

2. 100% оригінальність товару

Ми гарантуємо оригінальність та високу якість товарів представлених в нашому Інтернет-магазині, тому що кожну закупівлю нових колекцій здійснюємо прямо на складах в Італії, Німеччині, Голандії, Австрії та ін. З кожним виробником у нас партнерські відносини на основі договорів офіційного представництва. З більшістю брендів ми працюємо близько 10 років, а з деякими від заснування першого магазину компанії в 1998 році. Ви можете не сумніватися в оригінальності товарів магазину, оскільки це ще раз підтверджують відгуки наших клієнтів які ви можете прочитати на сайті та незаплямована ділова репутація бренду Business-Style.

3. Безкоштовний обмін та повернення

Якщо ви замовили річ, отримали її та Вам не підійшов розмір або інші особливості товару, Ви абсолютно безкоштовно можете повернути його нам прямо у відділенні перевізника, або отримавши, протягом 14 днів з моменту покупки, а ми повернемо Вам кошти. Відправка речі яку Ви хочете повернути або обміняти у всіх випадках здійснюється за наш рахунок, тому Ви завжди зможете замовити кілька речей на вибір, та не хвилюватися про додаткові витрати. Обмін речей здійснюється таким самим способом і також абсолютно безкоштовно для Вас, в такому випадку Ваші кошти оплачені за попередню річ враховуються у вартість наступної речі, а різниця повертається або доплачується. Комфорт Вашої покупки для нас на першому місці.

4. Онлайн примірочна

В нашому інтернет магазині Ви можете не боятися що купивши якусь річ, вона Вам не підійде по розміру. Для Вашої зручності ми впровадили сервіс онлайн примірочної для кожного товару на сайті, та Ви можете скористатися цією послуго натиснувши на кнопку «Приміряти онлайн», яка розміщена на кожній картці товару. Вам потрібно тільки поміряти свої параметри, внести їх у вікно примірочної, та Ви отримаєте бал від 1 до 10, який показує те на скільки добре Вам підійде саме цей розмір вибраної речі. Ваші параметри автоматично зберігаються та вибираючи одяг надалі у вікні онлайн примірочної, одразу відображатиметься оцінка у балах. Так Ви можете бути впевнені в тому що вибрали найбільш підходящий для себе розмір, та робити покупки у нас з комфортом.

Більше

5. 20 років досвіду

Бізнес-Стиль було засновано в 1997 році, це був перший магазин у м. Львів, після чого почався розвиток мережі Бізнес-Стиль та Bugatti по Україні та створено інтернет-магазин Business-Style.com.ua. Ми працюємо з більш ніж 25 брендами одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків, на умовах договорів про офіційне представництво в Україні. Репутація Business-Style як магазину з високим рівнем сервісу, якісними брендовими речами, та інноваційним підходом поєднаним з традиційною моделлю обслуговування підтверджується наявністю більше 3000 постійних клієнтів та рекомендаціями і відгуками наших покупців, які є найбільшою цінністю компанії. Комфортність відвідування та покупки у нашому магазині – головна мета роботи наших менеджерів.

6. Завжди актуальні колекції

В нашому інтернет-магазині Ви завжди знайдете нові колекції відомих брендів чоловічого одягу, оскільки ми оновлюємо наш асортимент одразу після представлення новинок одягу в Європі. Ви можете очікувати поступлення нових товарів колекцій весна/літо в кінці лютого та колекцій осінь/зима в кінці серпня. Також речі з колекцій минулого року у нас Ви можете знайти зі знижками до 50% та навіть 70%, які розміщено в розділі SALE. Тому якщо Ви хочете залишатися в тренді – слідкуйте за оновленнями одягу, взуття та аксесуарів в нашому інтернет-магазині.

Замовити дзвінок
Ім'я:*
Телефон:*
Коментар:*