Про магазин

Про магазин

BUSINESS-STYLE - це мережа магазинів класичного і повсякденного одягу та взуття, для стильних та успішних чоловіків. Ми, - це високий рівень обслуговування, можливість доставки, повернення та обміну, резервування а також розстрочки оплати. Ми це привітний, відповідальний, професійний персонал, відбірний асортимент одягу, взуття та аксесуарів, комфорт та зручність у всьому.

Місія BUSINESS-STYLE

Допомогти успішним чоловікам виглядати стильно та бути впевненими в собі на роботі та відпочинку, пропонуючи відбірний брендовий одяг та взуття, високий рівень обслуговування та комплекс послуг до покупки, під час та після покупки.

Цінності BUSINESS-STYLE

  1. Якість. Ми пропонуємо тільки визнані європейські бренди одягу та взуття, в якості продукції яких ми пересвідчились самі, та в цьому ви можете не сумніватись.
  2. Сервіс. Ми надаємо комплекс послуг до, під час та після покупки у нас, такі як розстрочка оплати, кур’єрська доставка з магазину до Вас, повернення та обмін, консультація стиліста, для того щоб досвід відвідування наших магазинів для Вас, був виключно позитивним.
  3. Професіоналізм. Ми підбираємо та навчаємо наших працівників, підтримуючи високий рівень необхідних компетенцій в команді, оскільки саме вони є її обличчям, та саме вони створюють той сервіс який Ви отримуєте.
  4. Турбота та уважність. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально та наші стилісти приділяють стільки часу і зусиль – скільки необхідно для підбору саме того одягу чи взуття яке задовільнить потреби покупця. Забираємо на себе всі додаткові видатки та незручності пов’язані з доставкою, оплатою та відвідуванням магазинів.
  5. Легкість та комфорт. Ми стараємося організувати максимально комфортний процес перебування в наших магазинах, щоб покупка одягу була легкою та ні чим не обтяженою. Наші клієнти можуть відпочити за кавою у спеціально відведених зонах та поспілкуватися зі стилістами з приводу чоловічої та жіночої моди та підбору гардеробу.
  6. Натхнення. Ми стараємося не просто допомогти нашим клієнтам з підбором нових речей, а й додати їм впевненості та натхнення на нові досягнення в професійній сфері чи особистому житті.

Історія BUSINESS-STYLE

«Бізнес-Стиль було засновано одночасно з відкриттям одноіменного магазину у м. Львів в 1998 році. Ми були одними із перших в своєму регіоні, хто запропонував клієнтам одяг категорії вище середнього і високого класу і першими, хто працював з європейськими брендами без посередників, отримуючи нові колекції прямо на складі виробника. У першому магазині «Бізнес-Стиль» асортимент був представлений двома брендами: голландським «Jaguar» та німецьким «Roy Robson». В продовж наступних років ми поповнювали асортимент магазину такими брендами як «Guy Laroche»»Pal Zileri», «Eterna», «Baldinini», «Aldo Brue» та ін., підвищуючи рівень сервісу». В подальшому відкривались інші мультибрендові магазини, розширювався асортимент та збільшувалась кількість клієнтів.

Сьогодні компанія невпинно розвивається та володіє мультибрендовими магазинами «Бізнес-Стиль», які знаходяться у м. Львів та м. Івано-Франківськ, монобрендовим магазином «Roy Robson» у м. Івано-Франківськ, та мережею монобрендових магазинів «Bugatti».

Великий сегмент в асортименті магазинів та інтернет-магазину становлять класичний чоловічий одяг, взуття та аксесуари таких Roy Robson, Pal Zileri, Lagerfeld, Eterna, Van Laack, Eduard Dressler, Baldinini, Aldo Brue, Bugatti та інші». Крім цього, ми пропонуємо нашим покупцям стриманий одяг та взуття стилю casual, в тому числі жіночі колекції та аксесуари.

В 2012 році, ми прийняли рішення про відкриття інформаційного сайту а в подальшому інтернет-магазину «Business-Style», що стало початком нового етапу розвитку компанії. З цього часу інтернет-магазин пережив кілька етапів удосконалень та доопрацювань, головною метою яких було, та є покращення зручності та легкості користування послугою. Ми оновили дизайн, збільшили асортимент, підключили онлайн примірочну, та запровадили програму лояльності для постійних клієнтів, і все для того щоб Ваша покупка була приємною та легкою.

Замовити дзвінок
Ім'я:*
Телефон:*
Коментар:*