Статьи - Business-Stylе УкраинаБрендове демісезонне пальто для чоловіків: матеріал, пошив, довжина. Як визначити якість

Брендове демісезонне пальто для чоловіків: матеріал, пошив, довжина. Як визначити якість

Класичне або сучасне чоловіче демісезонне пальто — це базова основа будь-якого гардеробу. Це одяг, який можна без жодного “але” назвати універсальним. Добротне брендове весняне чи осіннє чоловіче пальто було популярним і 50 років тому, і 20 років тому, і сьогодні, і, напевне, буде незмінним елементом елітного чоловічого костюма ще через півстоліття.

Брендове демісезонне пальто для чоловіків: матеріал, пошив, довжина. Як визначити якість-01

Толстовки, пуховики, кожушки, екстрамодні зараз дуті куртки — все це добре, але якщо ви хочете дійсно мати зовнішній вигляд, що заслуговує на повагу, варто обирати варіант з низки елітних чоловічих брендових демісезонних пальт. І для того, щоб не розгубитися серед величезної кількості пропозицій, давайте розберемося з основними питаннями: в чому різниця між осіннім, весняним і зимовим пальто? Як визначити на перший погляд якість виробу? Що саме купити — довге або коротке чоловіче пальто? Як правильно визначитися з розміром…

Так, і звичайно поговоримо про те, який саме чоловічий одяг буде доречно носити з демісезонним пальтом елітної якості.

Ми постаралися зібрати для вас найважливіші відомості, щоб завтра чи навіть може сьогодні ви змогли зробити правильний вибір!

Сировинний склад матерії для осінніх, весняних і зимових пальт

Всі матеріали, що використовувалися для пошиття чоловічих брендових осінніх і весняних пальт, можна розділити на 4 категорії:

 • натуральні тканини;
 • штучні;
 • синтетичні матерії;
 • комбінований склад.

Що таке натуральні тканини, звичайно, зрозуміло. Але чим відрізняються штучні та синтетичні нитки? Насправді, все дуже просто.

 • Штучна сировина — це волокна, що виготовлені на основі будь-яких натуральних матеріалів. Наприклад, деревної тріски.
 • Синтетичні — це результат чаклунства вчених в лабораторіях, тобто різні полімери.

Як правило, саме брендові чоловічі демісезонні пальта шиються або з натуральних тканин, або зі штучних. Але найчастіше — з матерій, у яких йде суміш натуральних волокон, наприклад вовни, з якимись штучними додаваннями. Тому що саме комбінований сировинний склад дозволяє досягти рівня виняткової якості.

Крім сировинного складу, на якість і зовнішній вигляд демісезонних чоловічих пальт впливає також і тип переплетення ниток. Насправді, як ми позначали раніше, варіативність сировинного складу матеріалу не дуже різноманітна. А ось типів переплетення ниток пальтових тканин набагато більше. Отже, дивимося?

 • Якщо ми говоримо про чоловічі демісезонні пальта, то щільність тканини повинна бути не більше 600 г / м² в найтепліших варіантах.
 • В основу сировинного складу пальтових тканин для чоловічих осінніх і весняних брендових пальт може входити і шерсть, і бавовняні, а також шовкові натуральні або штучні волокна.

Важливо!

Якщо ви хочете купити класичне кашемірове, вовняне, будь-яке інше брендове чоловіче демісезонне пальто, дивіться на маркування! Виробник завжди повинен вказувати сировинний склад матеріалу, з якого виготовлено виріб.

 • Навіть якщо ми говоримо про чоловічі демісезонні пальта, що були виготовлені з чистої вовни, ми маємо на увазі матеріали з (як мінімум) двовідсотковим вмістом штучних або/та синтетичних волокон.
 • Якщо ви хочете купити чоловіче демісезонне пальто з бавовни, звертайте увагу на моделі, пошиті з молескіну. Він вважається найбільш зносостійким і найменш примхливим в догляді.
 • Для дощової погоди ідеально підходять тканини, які піддавалися додатковій гідрофобній обробці.
 • Для вітряної погоди чоловічі брендові демісезонні пальта найкраще підходять, якщо вони зшиті з матеріалів, які зазнали валяння.

Ну ось, ми з вами коротко торкнулися кожної важливої ​​характеристики тканин для пошиття осінніх, весняних і зимових брендових чоловічих пальт. А тепер настав час поговорити саме про склад і про те, які ж матеріали дійсно вважаються елітними.

Вовняне чоловіче брендове пальто

Якщо ми говоримо саме про демісезонні чоловічі пальта, тобто про моделі, що призначені для носіння в осінній і весняний періоди, ми маємо на увазі не чисту шерсть, а комбінований склад. І найчастіше процентний склад синтетичних або штучних волокон в цій тканини варіюється від 2 — 10 і вище.

Якщо ми говоримо про вовняні тканини для чоловічого демісезонного пальта, отже ми відразу уявляємо відносно важку, міцну, щільну, монохромну або мереживну текстуру. На відміну від жіночих осінніх і весняних пальт, чоловічі варіанти мають не таке вражаюче розмаїття типів плетіння. Проте різниця все ж присутня.

 • Драп і його різновид велюр вважаються одними з найважчих і найщільніших тканин для пошиття чоловічих брендових пальт. Це двошарові або півторашарові матеріали, що володіють підвищеними теплоізоляційними властивостями, тому часто використовуються саме для теплих осінніх і весняних моделей, а також на зимових.
 • Класичні чоловічі демісезонні пальта часто шиють з твіду. Вважається одним з найпоширеніших варіантів саме для пошиття елітних брендових моделей.
 • Якщо ви хочете купити брендове чоловіче демісезонне пальто з захистом від вологи, шукайте габардинові моделі зі спеціальним гідрофобним просоченням.
 • Вігонь — цікавий, відносно новий матеріал, який виготовляється або з бавовняної основи, або з вовни лами і верблюда. Такий матеріал не можна віднести до категорії благородної класики, але йому властива певна популярність. Особливо якщо ми говоримо про молодіжні брендові чоловічі демісезонні пальта.

Й найостанніший матеріал, про який ми з вами хочемо поговорити, — це кашемір. Кашемірові чоловічі осінні та весняні брендові пальта — це класика, яка ніколи не виходила і 100% не вийде з моди. І для того щоб виділити цю тему, давайте більш детально поговоримо про кашемір в пошитті чоловічих брендових осінніх і весняних пальт в новому підрозділі.

Кашемірове чоловіче осіннє і весняне пальто в Україні

Справжній кашемір вважається одним з найдорожчих матеріалів. Створюється він за допомогою переплетення найтонших та надміцних ниток по особливому типу.

Найчастіше до складу справжнього дорогого кашеміру для пошиття брендових чоловічих осінніх і весняних пальт входить штучна тканина в невеликому процентному відношенні і нижній підшерсток особливих кашемірових кіз.

Виглядає ця тканина неймовірно дорого і красиво. Це той матеріал, який має і свій характер, і свою історію, і навіть свою душу. Але є і вразливе місце у всіх кашемірових виробів — це схильність до затирання при неправильному догляді.

Кашемір — це дивовижне поєднання неймовірної м'якості і, одночасно, здатності зігрівати. Адже кашемірові кози живуть у високогірних районах, де клімат завжди був дуже складним. Саме тому брендове кашемірове пальто — це ідеальний одяг для весняних і осінніх сезонів.

Брендове демісезонне пальто для чоловіків: матеріал, пошив, довжина. Як визначити якість-02

Брендові чоловічі пальта — визначаємо якість

Чому ми всі намагаємося купити брендове чоловіче демісезонне пальто, саме виріб від конкретного виробника? Чим відрізняється одяг мас-маркету від елітних пропозицій?

Заїжджена фраза про те, що диявол ховається в дрібницях, актуальна навіть в питанні вибору демісезонного чоловічого одягу. Якісний одяг видно з першого погляду: абсолютно рівні шви, ідеальна симетричність, органічна фурнітура. Якщо чоловік одягає дійсно брендове елітне чоловіче демісезонне пальто, його статус в очах навколишніх відразу підвищується. І це не пусте дзенькотіння, не пусті слова.

Постава, хода ... Людина стає більш харизматичною, а відповідно, цікавішою і успішнішою.

Щоб визначити, чи є дана пропозиція дійсно брендовим елітним чоловічим весняним або осіннім пальтом, потрібно дивитися на наявність оригінального логотипа. А також на інтернет-магазин або стаціонарну торгову мережу, де ви плануєте купити обновку.

До речі, недорого купити чоловіче брендове демісезонне пальто можна саме в інтернет-магазині — і це безпечна покупка! Тому що в перевірених інтернет-магазинах кожен покупець захищений ЗУ "Про захист прав споживача".

Демісезонне чоловіче пальто — популярні фасони або як правильно визначитися з розміром

Чоловіче демісезонне пальто може бути як довгим, так і зовсім коротким, так і середньої довжини. Комір може бути англійським, військовим, так званим глухим, відкритим... Давайте ж подивимося на найпоширеніші формати фасону брендових чоловічих осінніх і весняних пальт.

 • Тренчкот — відносно коротке чоловіче демісезонне пальто з поясом, погонами та обов'язковими клапанами на кишенях.
 • Кромбі — ідеальний варіант для суворого ділового стилю. Часто вважають ідеальним такий фасон шанувальники традиційної класики.
 • Честерфілд — також ідеальний однобортний дизайн для ділового стилю.
 • Тренч — вільніша модель кежуал стилю, часто з різнокольоровими елементами та іншими цікавинками.
 • Бушлат — накладні кишені, металеві гудзики. Часто вважають таку модель відповідною своїм смакам шанувальники стилю мілітарі.
 • Реглан — елітний дизайн без традиційної округлої форми для плечей. Характеризується як вільніша модель, ніж всі інші.
 • Дафлкот — зазвичай більш укорочений, ніж всі інші моделі чоловічих весняних і осінніх пальт, формат. Дафлкоту часто віддають перевагу молоді люди до 25.

Друзі, ми назвали лише 7 з десятків найрізноманітніших форматів дизайну чоловічих весняних і осінніх варіантів верхнього одягу. Знадобиться дуже багато часу і місця на сторінці цього сайту, щоб назвати все доступне сьогодні у продажу.

Тим більше, нам час прощатися. А наостанок ще раз хочемо сказати про те, що пальто — ідеальний чоловічий одяг на будь-який випадок.

Якщо ви вирішили купити брендовий верхній одяг, знайте, він буде носитися навіть не роки, а десятиріччя. Звичайно, за умови адекватного догляду. Саме тому не варто витрачати свою увагу на компроміси. Вибирайте кращі моделі, тому що ви того варті!

Замовити дзвінок
Ім'я:*
Телефон:*
Коментар:*