Статьи - Business-Stylе УкраинаТоп тренди в чоловічій моді на осінь 2017

Топ тренди в чоловічій моді на осінь 2017

Дуже багато уваги на осінньо-зимовий сезон дизайнери приділили верхньому одягу та виробам з трикотажу. Є ще зовсім нові тренди, яких не було останні роки. Ми обрали з них саме такі, які легко  сприймати та просто носити. Вельвет і двобортні піджаки, помаранчевий та різні відтінки зеленого моху – ось деякі тенденції найближчої осені.

Вельвет.
Саме так, вельвет повертається. На останні модні колекції великий вплив мали 70і роки, а вельвет був одним із символів моди того часу. Якщо ви досить сміливі, спробуйте одягнути вельветовий костюм – ви виглядатимете просто неймовірно!
Якщо вам не до вподоби такий вельветовий total look, вельветовий піджак або пара вельветових слаксів – саме те, чого вистачить для модного вигляду.
вельветовий піджак

Зелений мох.
Восени злітає листя з дерев, тьмяніють газони, і зелені практично немає. Дизайнери на Паризькому, Міланському та Лондонському тижнях моди компенсували цю нестачу. Основним трендом подіумів став колір зеленого моху. Найвідоміші будинки моди щедро поповнили ним свої колекції, а також різними відтінками соковитого зеленого листя. 
зелене пальто

Гольф.
Гольф повертається, як завжди, на зимовий сезон, і він був одним із ключових трендів на показах Осінь\Зима 2017. Чим він особливий цього року? Гольф став об’ємнішим та ефектнішим, і якщо ви шукаєте щось особливе на осінь, то придбайте саме гольф. Він не вимагає до себе особливого підходу і легко поєднується із джинсами та піджаком. Давно не було таких чудових пропозицій на осінь та зиму!
гольф осінній

Стьобаний одяг (Quilting).
Немає нічого нового під сонцем, так само і стьобані речі зазвичай з'являються як тільки стає прохолодніше.  Цього сезону ви можете зустріти не лише верхній одяг у цьому стилі, але й джемпери,  і навіть класичні костюми. Якщо вам бракує сміливості одягати такі речі, обов'язково придбайте щось із верхнього одягу – куртку чи пальто, наприклад.
Тьобаний одяг

Помаранчевий.
Як правило, на осінньо-зимовий період дизайнери використовують м'якші та спокійніші кольори. Цього року щось явно  мінилося, оскільки помаранчевий названо одним із трендових кольорів на осінь-зиму 2017. Тьмяний помаранчевий чи яскравий його відтінок краще поєднувати із чорним, щоб уникнути кольорового дисонансу і не виглядати дивно.
памаранчеве пальто

Двобортні піджаки.
Ну що ж, мода 80х років повернулася, і їхнім відгомін  - це зокрема і двобортні піджаки. Купляйте  такий, ніби він вам трохи завеликий. Комбінувати можна із широкими брюками або із завуженими, але весь акцент нехай залишається на піджаку. Зрештою, ці піджаки вже не є лише для офісу – поза межами робочого часу носіть їх незастібненими і з кедами.
Двубортний піджак

Отож, підсумуємо!
- Придбайте вельветовий елемент гардеробу – 70і повернулися.
- Додайте одяг помаранчевого кольору та кольору зеленого моху – це найтрендовіші кольори.
- Гольфи – так добре їх мати цієї осені як ніколи!
- Ключові речі на майбутній сезон – стьобаний верхній одяг (куртки, пальто)
- Двобортні піджаки – відгомін 80х знову в тренді.

Замовити дзвінок
Ім'я:*
Телефон:*
Коментар:*