Вибір розміру і замовлення

Вибір розміру і замовлення

Вибір розміру:

В нашому інтернет магазині Ви можете не боятися що купивши якусь річ, вона Вам не підійде по розміру. Для Вашої зручності ми впровадили сервіс онлайн примірочної для кожного товару на сайті, та Ви можете скористатися цією послуго натиснувши на кнопку «Приміряти онлайн», яка розміщена на кожній картці товару. Важливо розуміти що різні виробники шиють свої речі по власних лекалах, зі своїми особливостями в кожній моделі, тобто розмір «S» в одного виробника (навіть в різних лінійках товарів одного виробника) може бути обтягуючим для Вас а в іншого вільним. Саме тому ми власноруч виміряли всі параметри наших товарів, щоб Ви змогли максимально точно обрати для себе підходящих розмір скориставшись онлайн примірочною. Для цього Вам необхідно зробити всього три кроки:

  1. Поміряти себе як на візуалізації нижче.
  2. Вказати виміряні розміри у вікні.
  3. Ви отримуєте візуалізацію та бал від 1 до 10 який показує наскільки добре Вам підходить саме цей розмір вибраної речі в плечах, талії, по довжині та за іншими параметрами.

Також для вибору розміру, додатково Ви можете скористатися таблицями розмірів які розміщені за посиланням нижче опису товарів. Крім того наші менеджери завжди зможуть проконсультувати Вас з приводу будь-якої речі по телефону або за допомогою онлайн чату.

Замовлення:

Щоб здійснити замовлення – клікніть на кнопку «Купити» на сторінці товару, після цього ви попадете на сторінку оформлення замовлення. Там потрібно заповнити всі необхідні поля, вказавши своє імя, номер телефону, спосіб і адресу доставки та зручний для Вас вид оплати (після введення всіх необхідних даних на сторінці – потрібно натиснути кнопку «Далі»). Заповнивши всю необхідну інформацію, слід натиснути на кнопку «Оформити замовлення», після чого наші менеджери зв’яжуться з Вами для підтвердження замовлення.
Також ви можете поставити галочку в графі «Підтверджую замовлення без дзвінка менеджера», в такому випадку воно вважатиметься вірним і менеджер не буде Вам телефонувати, а одразу відправить замовлення, в разі правильного введення всіх даних.
Також Ви можете здійснити замовлення зателефонувавши до нас за номером телефону що вказаний на сайті або натиснувши кнопку «Замовити дзвінок». При натискуванні на вказану конопку Ви побачите поля для заповнення імені, телефону та коментаря (це може бути артикул товару або інша інформація яка Вас цікавить). Заповнивши вказані поля потрібно натиснути на кнопку «Замовити», та наші менеджери зв’яжуться з Вами протягом кількох хвилин. Всі інші деталі замовлення Ви зможете повідомити менеджеру по телефону.

Замовити дзвінок
Ім'я:*
Телефон:*
Коментар:*